XI niedziela zwykła

XI NIedziela ZwykłaDzisiaj wypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
O godz. 15.00 odprawimy Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach.
Po Mszy św. będzie piknik. Zapraszamy.

W poniedziałek u św. Marcina po Mszy św. wieczornej odbędzie się zebranie Kręgu Biblijnego.

Również tam w czwartek adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Straży Honorowej.

W piątek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym u św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W piątek także o godz. 18.30 w Domu Parafialnym odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla narzeczonych, którzy spisali już protokół przedślubny i w najbliższym czasie zawrą związek małżeński.

W przyszłą niedzielę przed kościołem Zespół Interwencyjny Pomocy Międzyludzkiej, będzie kwestował na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

W ubiegłym tygodniu na budowę kościoła naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Grunwaldzkiej, Wrzosowej (2), Żbickiej i os. Żbik. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy

Środa              – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego