XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

Wczoraj  w Centrum Jana Pawła II został pobłogosławiony przez abpa Marka Jędraszewskiego do posługi szafarza nadzwyczajnego nasz parafianin Pan Rafał Biskup. W związku z tym Abp Marek Jędraszewski wystosował do naszej parafii list.

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O godz. 15.00 będzie Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach. Zapraszamy. A na godz. 19.00 zapraszamy na Krzeszowicki Wieczór Chwały do kościoła św. Marcina.

Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Pracowników szkół na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego w piątek na godziną 8.00.

Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii ofiarę złożyły oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Polnej, Powstańców Śląskich, Reymonta, Szarych Szeregów(2), Żbickiej i z ul: Zwierzynieckiej z Tenczynka. Serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Środa             – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Piątek           – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy i św. Zygmunta Gorazdowskiego,
     prezbitera

Sobota           – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła