XII Niedziela Zwykła – 23.06.2018

Dzisiaj wypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W piątek wypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Imieniny obchodzi ks. Piotr Wróbel – wikariusz w parafii św. Marcina, katecheta w naszym liceum i technikum. Życzymy mu potrzebnych łask Bożych i polecamy go Chrystusowi w naszych modlitwach.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie zmianka różańcowa, a składka w tym dniu jest przeznaczona na budowę naszego kościoła.

Straż Honorowa NSPJ i Słuchacze Radia Maryja organizują osobno pielgrzymkę na Jasną Górę – 8 lipca. Bliższe informacje w gablotce.

Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej w ubiegłą niedzielę przed naszymi kościołami zebrał na kweście na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin 5919,50 zł i serdecznie dziękuje Ofiarodawcom i wszystkim zaangażowanym w zespole.

Wtorek    – wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera

Środa       – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Sobota     – wspomnienie pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego

Apteka Agafarmax na ul. Św. Floriana 1  serdecznie zaprasza wszystkich seniorów na godziny seniora od 8 do 12, w tych godzinach przewidziane są rabaty dla seniorów.