XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018

Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się zmianka różańcowa.

Składka dzisiejsza jest przeznaczona na budowę naszego kościoła.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00.

W piątek o godz. 18.45 w domu parafialnym przy Kościele św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla nowożeńców, którzy spisali już protokół przedślubny.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyła ofiarę rodzina z ul. Słonecznej, Reymonta, Rynku, Wyzwolenia. Serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek    – święto św. Tomasza Apostoła

Środa       – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Piątek      – wspomnienie św. Teresy Ledóchowskiej

●●●

Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi PCK organizuje w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Długa 22, akcję poboru krwi 5. lipca od godz. 9.00 do 11.00.

Maltańska Służba Medyczna organizuje kurs pierwszej pomocy w dniach od 7 do 8 lipca w godz. 9.00-17.00. Szczegóły w gablotce parafialnej.

Animatorzy Trzeźwości organizują wyjazd do Lichenia na XXVI Ogólnopolskie Spotkanie Trzeźwości w dniach 27-29 lipca. Bliższe informacje w gablotce parafialnej.