XIII Niedziela Zwykła

Dzisiaj o godz. 16.30 odbędzie się zmianka różańcowa. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na budowę i wykończenie naszego kościoła.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7 .00 i od godz. 16.30 do 18.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na piątek, lecz korzystać z niej podczas Mszy św. w ciągu tygodnia.

W piątek 7.07. po Mszy św. wieczornej będzie pouczenie przedchrzcielne u nas tutaj w salce za zakrystią. Mogą przychodzić również rodzice chrzestni którzy nie w naszej parafii będą chrzestnymi. Będziemy wydawać zaświadczenia o przygotowaniu pastoralno – liturgicznym.

Również w  piątek o godz. 18.45 w domu parafialnym przy kościele św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla nowożeńców, którzy spisali już protokół przedślubny.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyła ofiarę rodzina z ul. Żbickiej. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła

Wtorek          – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie