XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019

Dziś o godz. 16.30 odbędzie się zmianka różańcowa, a składka dzisiejsza jest przeznaczona na budowę i wykończenie kościoła i plebanii.

W piątek po Mszy św. wieczornej będzie pouczenie przed chrzcielne w salce za zakrystią.

Również w piątek o godz. 18.30 w domu parafialnym przy kościele św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla nowożeńców, którzy spisali już protokół przedślubny.

W sobotę 13 lipca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie od 17.15. następnie o 18.00 Msza św. z kazaniem fatimskim i procesja. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski. Na zakończenie uczczenie relikwii św. pastuszków z Fatimy.

W minionym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyła ofiarę rodzina z ul. Długiej(2) i   Szarych Szeregów . Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

Czwartek      – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Piątek            – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Sobota          – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

●●●

Animatorzy Trzeźwości organizują wyjazd do Lichenia na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Trzeźwości w dniach 26-28 lipca.