XIX Niedziela Zwykła – 12.08.2018

W poniedziałek 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie: o 17.15 różaniec prowadzony przez Róże, o 18.00 Masza św. z kazaniem fatimskim; po Mszy św. procesja fatimska adoracja i różaniec Fatimski. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W środę uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. jest to święto nakazane. Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

W środę w uroczystość Wniebowzięcia Siostry z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich będą rozprowadzać zioła i kwiaty, a dochód będzie przeznaczony na misje kapucyńskie.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia, Kalisza i Gniezna oraz na XV spotkanie seniorów w Lednicy w dniach 31.08 – 1.09.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyła ofiarę rodzina z ul. Polaczka. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek      – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

Wtorek             – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

Czwartek          – wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Piątek               – wspomnienie św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej