XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2019

Dzisiaj o godz. 12.00 w  kościele św. Marcina Msza św. Dożynek Gminnych. Informacje na plakatach.

Jutro, (poniedziałek), wypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W naszym kościele odprawiamy Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.  Zapraszamy do udziału.

Animatorzy Trzeźwości z Krzeszowic organizują Mszę św. i Drogę Krzyżową w intencji osób uzależnionych od nałogów – w piątek, 6. września w Czernej o godz. 17.00.

W sobotę odbędzie się Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie oraz Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zmianka tajemnic różańcowych. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na budowę i dokończenie naszego kościoła i plebanii.

W sobotę (7. września), organizujemy z parafią św. Marcina pielgrzymkę dla chorych i osób w podeszłym wieku do Płok. Wyjazd sprzed kościoła św. Marcina o godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii.

Grupa charytatywna zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie w poniedziałek 2 września o godz. 18.30 w salce za zakrystią. Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby dołączyć do grupy.

Straż Honorowa organizuje wyjazd na 27. Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej – 8. września. Wyjazd o godz.5.30.

W minionym tygodniu na budowę kościoła i plebanii złożyły ofiarę rodziny z ul Dąbrowskiego i Wrzosowej (2). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek          – wspomnienie  św. Moniki, matki św. Augustyna

Środa             – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła