XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018

Dzisiaj wypada wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

Zarząd Krzeszowickiego Towarzystwa Pszczelniczego BARĆ oraz Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach serdecznie zapraszają na trwające już VII Święto Miodu i Pszczoły, na Rynku w Krzeszowicach w godz. 8.00-18.00 (sobota-niedziela).

W czwartek po Mszy świętej wieczornej, w domu parafialnym przy kościele św. Marcina, pierwsze po wakacjach spotkanie Kręgu Biblijnego.

W sobotę o godz. 9.00 zbiórka kandydatów na ministrantów. O 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów.

W przyszłą niedzielę odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej 26. Pielgrzymka Rodzin. Straż Honorowa NSPJ organizuje wyjazd – szczegóły w gablotce przed kościołem.

Msza św. w intencji pielgrzymów do Płok będzie odprawiona 30 grudnia o godz. 9.00.

W dniach od 14 do 21 września w sanktuarium w Mogile odbędą się uroczystości ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego.

Grupa Camino kontynuuje wędrowanie małopolskimi szlakami świętego Jakuba. Najbliższe wyjście w sobotę, 22 września, na odcinek Szydłów-Dobrowoda (ok. 32 km). Wyjazd busem spod kościoła św. Marcina o godz. 7.00. Zapraszamy chętnych!

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Reymonta, Słonecznej(2), Szarych Szeregów, Wyzwolenia i Żbickiej (2) . Serdeczne Bóg zapłać.

Środa             – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Czwartek       – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła