XXIII Niedziela Zwykła

Dziś o 16.30 zmianka różańcowa,  składka jest przeznaczona na wykończenie naszej świątyni. W Kalwarii Zebrzydowskiej odbywa się 24. Pielgrzymka Rodzin.

23ndzw

sobotę (1

0. września), organizujemy pielgrzymkę dla chorych i osób w podeszłym wieku do Płok. Wyjazd sprzed kościoła św. Marcina o godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyła ofiarę rodzina z ul. Słonecznej. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

Środa            – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

Czwartek      – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Piątek           – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy i św. Piotra Klawera, prezbitera

**************************

Krzeszowickie Towarzystwo Pszczelnicze „BARĆ” oraz Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach serdecznie zapraszają wszystkich miłośników miodu i produktów pszczelich na Święto Miodu i Pszczoły w Krzeszowicach,  które odbędzie się w sobotę oraz niedzielę 10÷11 września 2016 roku w godz. od 8.00 do 18.00 na płycie Rynku w Krzeszowicach.

Podczas imprezy odbywać się również będzie publiczna zbiórka miodu dla Podopiecznych Schroniska dla Niepełnosprawnych Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach.