XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

Dzisiaj wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W Polsce rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania, któremu towarzyszy hasło: Nauczycielu, gdzie mieszkasz?

We wtorek w dniu św. Roberta Belarmina imieniny obchodzi nasz ksiądz wikary ks. Robert Michałek. Z  okazji imienin życzymy mu wszelkiego błogosławieństwa w pracy w szkole i w naszej parafii.

Wicemarszałek Sejmiku Małopolskiego Łukasz Smółka zaprasza na Małopolski Festiwal Smaku, który odbędzie się 22 września na Rynku w Krzeszowicach od godz. 13.00. W programie m.in. pokazy i warsztaty gotowania, degustacje oraz  strefa dla dzieci.

Zarząd Os. Czatkowice informuje że zebranie osiedlowe odbędzie się 19 września w czwartek o godz. 18.30 w remizie OSP Czatkowice.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Jasnej, Wyzwolenia i Żbickiej. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa.

Wtorek          – św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła i św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa

Środa             – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

Piątek            – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Sobota           – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty