XXIV Niedziela zwykła

W czwartek w kościele św. Marcina adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

XXIV Niedziela Zwykla ogłoszenia prafialne

Również w kościele św. Marcina w piątek o godz. 18.30 przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W sobotę na godzinę 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych chłopców kandydatów na ministrantów tutaj do kościoła. Natomiast dziewczynki które by chciały śpiewać w scholii zapraszamy w niedzielę o 10.00 do kościoła.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej, Kwiatowej, Słonecznej (2), Szarych Szeregów, Żbickiej i Róża Jana Pawła II. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa

Sobota – wspomnienie św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła i św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa