XXV Niedziela Zwykła

Dzisiaj wypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Ogłoszenia parafailne XXV Niedziela Zwykła Parafia św, Jana Pawła II

W piątek o godz. 18.30 w domu parafialnym przy Kościele św. Marcina, odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla narzeczonych, którzy spisali już protokół przedślubny.

Grupa mam ze wspólnoty Matek w Modlitwie zaprasza na mszę św. i adorację wszystkie mamy w piątek do naszego kościoła o godz. 18.00. Również mamy oczekujące na potomstwo.

W przyszłą niedzielę  Zespół Charytatywny

będzie kwestował przed naszymi kościołami na dzieła miłosierdzia w naszych parafiach.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 będzie odprawiona Msza św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach. Po Mszy św. będzie tradycyjny piknik. Serdecznie zapraszamy.

Straż Honorowa NSPJ i NSM organizuje 08.10.2016 r. wyjazd na I Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Bliższe informacje w gablotce.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyła ofiarę Róża M.B. Kalwaryjskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – św. Januarego, biskupa i męczennika.

Wtorek– wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

Środa– święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Czwartek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej.

Piątek– wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, zakonnika

***

10,11 i 12 października na parkingu Remizy OSP przy ul. Św. Floriana w Krzeszowicach będą bezpłatne badania mammograficzna pań w wieku 50 – 60 lat. Szczegóły na słupie ogłoszeniowym.

Firma  Jungheinrich Polska Sp. Z O.O. poszukuje pracowników na stanowiska Technika Serwisu wózków  widłowych. Szczegóły na słupie ogłoszeniowym.