XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018

Dzisiaj wypada wspomnienie św. o. Pio, zakonnika.

Składamy podziękowanie Panu Piotrowi Brzózce za nieodpłatny przewóz pielgrzymów do sanktuarium Jana Pawła II.

Msza św. za pielgrzymów do sanktuarium J.P. II w Krakowie i za ks. Kustosza Mateusza Hosaję będzie odprawiona 26 grudnia o godz. 7.30.

W domu parafialnym przy Kościele św. Marcina odbywa się dzisiaj kolejna już zbiórka krwi (w godz. 9.00-13.00). Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych do wzięcia udziału w tej akcji. Prosimy o przyjście z dowodem osobistym.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek (28.09.) o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się organizacyjne spotkanie z rodzicami dzieci klas III szkoły podstawowej, przygotowujących się do
I Komunii św.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym na wzgórzu w Czatkowicach.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego Kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul.  Długiej, Majowej, Róża M.B. Kalwaryjskiej i pielgrzymi do sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

Środa             – świętych męczenników Kosmy i Damiana

Czwartek       – wspomnienie św. Wincentego à Paulo

Piątek               – uroczystość św. Wacława, męczennika, patrona katedry wawelskiej