XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2017

Dzisiaj Zespół Charytatywny kwestuje przed kościołem na dzieła miłosierdzia w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 będzie odprawiona Msza św. przy Krzyżu Milenijnym na wzgórzu w Czatkowicach. Zapraszamy.

O godz. 16.00 w przyszłą niedzielę w Domu Parafialnym rozpocznie się kurs przedmałżeński. Kolejny cykl kursu będzie w lutym, w przyszłym roku.

Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę i wykończenie naszego kościoła.

W przyszłą niedzielę zmianka różańcowa o godz. 16.00.

W najbliższą niedzielę przedstawiciele III zakonu paulistów, promować będą książki dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla każdego. Będzie kosztować 20 zł. Gorąco polecamy!

Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 25. września po wieczornej Mszy św.

Grupa Camino zaprasza na V etap Małopolskiej Drogi św. Jakuba: Głębowice-Bielsko Biała-Szczyrk, w sobotę i niedzielę, 30. września i 1. października. Wyjazd na trasę o godz. 8.00 sprzed kościoła. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie przygotowawcze w Domu Parafialnym przy kościele św. Marcina.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Na Wzgórze, Słonecznej i Sosnowej. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

Środa             – wspomnienie św. Wincentego à Paulo

Czwartek        – uroczystość św. Wacława, męczennika, patrona katedry wawelskiej

Piątek               – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała