XXV Niedziela Zwykła

Dziś (20.09.2015) o 16.00 będzie spotkanie w Domu Parafialnym z naszym rodakiem O. Robertem Wieczorkiem, który pracuje w Republice Środkowej Afryki.

W piątek (25.09.2015) o godz. 18.30 w domu parafialnym przy kościele św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla narzeczonych, którzy spisali już protokół przedślubny.

W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny będzie kwestował przed kościołem na dzieła miłosierdzia w naszej parafii.

Liderzy parafialni Światowych Dni Młodzieży serdecznie zapraszają na spotkanie Komitetu Organizacyjnego, które odbędzie się w niedzielę 27 września o godz. 18.45 w Domu Parafialnym przy Parafii św. Marcina. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną w dowolny sposób włączyć się w organizację przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krzeszowicach.

W sobotę (26.09.2015) o godz 9.00 tutaj w naszym kościele będzie zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy do służby przy ołtarzu chłopców po komunii św.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej, Długiej, Grunwaldzkiej, Widokowej i Wrzosowej. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
Wtorek         – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej.
Środa           – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, zakonnika
Piątek           – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera
Sobota          – świętych męczenników Kosmy i Damiana.