XXXI Niedziela Zwykła – 03.11.2019

Dzisiaj  zmianka różańcowa o godz. 16.00, a składka dzisiejsza przeznaczona jest na dokończenie budowy kościoła i plebanii.

W listopadzie o godz. 17.30 w kościele – różaniec za zmarłych z wypominkami.

W kancelarii i w zakrystii przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne i listopadowe.

W piątek po Mszy św. wieczornej nauki przed chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w miesiącu listopadzie.

W następną niedzielę Maltańska Służba Medyczna działająca przy naszych parafiach kwestować będzie na zakup drogiego sprzętu medycznego niezbędnego do ratowania życia.

Parafia św. Marcina z AGH organizuje samolotową pielgrzymkę do Gruzji od 26 maja do 2 czerwca. Zgłoszenia u ks. proboszcza.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej (3), Kwiatowej, Krzemionki, Łąkowej, Majowej, Okrężnej, Polaczka, Sosnowej, Widokowej, Szarych Szeregów(2), Żbickiej i Pielgrzymi do Zabawy i Wał Rudy . Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza

Piątek   – święto poświęcenia Katedry Laterańskiej – matki wszystkich kościołów