XXXI Niedziela Zwykła – 04.11.2018

Dzisiaj zmianka różańcowa o godz. 16.00, a składka jest przeznaczona na budowę naszego kościoła.
 
Dziś również ministranci przed kościołem kwestują na kościół prześladowany.

Od czwartku do soboty będzie triduum dziękczynne związane ze 100. rocznicą odzyskania niepodległości. W te dni o godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy za Ojczyznę. Bardzo wszystkich serdecznie zapraszamy. W następną niedzielę o godz. 11.00 odprawimy uroczystą Mszę św. za Ojczyznę na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Odpustowa w parafii – św. Marcina z Tours. Suma odpustowa o godz. 11.00.  Kazania wygłosi ks. kan. Jan Leśniak. Po Mszy św. o godz. 12.00 będzie procesja eucharystyczna. Po Mszy św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00 Burmistrz i Przewodniczący Rady Miasta i Gminy zapraszają do wspólnego świętowania na Rynku. Będzie śpiewanie pieśni patriotycznych i poczęstunek.

W listopadzie o godz. 17.30 w kościele – różaniec za zmarłych z wypominkami.

W kancelarii i w zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne i listopadowe.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej(3), Jurajskiej, Krzemionki, Legionów Polskich, Szarych Szeregów i pielgrzymi do Strachociny, Dukli i Miejsca Piastowego.. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.