XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017

Dzisiaj wypada wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 będzie śpiewał chór z Tarnopola.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pracy w grupie charytatywnej, która zaczyna działać przy naszej parafii. Pierwsze spotkanie w sobotę 25 listopada po Mszy św. wieczornej.

Ksiądz dziekan Andrzej Szczotka organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 10 do 17 października 2018 r. Koszt 1050 $ i 600 zł. Szczegółowy program – w gablotce przed kościołem. Nowością na trasie pielgrzymki będzie Banias – źródła Jordanu. Zgłoszenia
u ks. dziekana.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej i Żbickiej (2). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej będzie kwestował przed kościołem na paczki świąteczne dla ubogich rodzin.

W domu franciszkańskim przy ul. Legionów 19A w dniach od 24-26 listopada b.r. Odbędą się rekolekcje franciszkańskie. Prowadzi o. Tadeusz. Bliższe informacje w gablotce parafialnej.

Grupa „Supporto” skupiająca osoby niepełnosprawne organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Maryjnych we Francji i Hiszpanii z okazji 160 – lecia objawień w Lourdes od 23 czerwca do 2 lipca. Koszt 2500 zł i 50 euro. Szczegóły w gablocie

Poniedziałek         – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Worek                   – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Środa                     – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy