Niedziela Palmowa

Wielki tłum, który przybył na święto, usłyszawszy, że Jezus Niedziela Palmowa Galeriaprzybywa do Jerozolimy, wziął gałązki palmowe i wybiegł Mu naprzeciw. Wołali: Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie oraz Król izraelski! A gdy Jezus znalazł osiołka, dosiadł go, jak jest napisane: Nie bój się, Córo Syjońska! Oto Król twój przychodzi, siedząc na oślęciu. Z początku Jego uczniowie tego nie zrozumieli. Ale gdy Jezus został uwielbiony, wówczas przypomnieli sobie, że to o Nim było napisane i że tak Mu uczynili.
(J 12,12-16)

Msza święta o godz. 11.00 w Niedzielę Palmową 29 marca 2015 zgromadziła naszą parafię  na wspólnej modlitwie . Podczas nabożeństwa miało miejsce poświecenie przyniesionych przez nas palm od tych najmniejszych po bardzo wysokie.
[Best_Wordpress_Gallery id=”23″ gal_title=”NIedziela Palmowa I”]
[Best_Wordpress_Gallery id=”22″ gal_title=”Niedziela Palmowa II”]