Zesłanie Ducha Świętego – 09.06.2019

Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo do Serca Jezusa dziś o godz. 16.30.  Jutro w poniedziałek jest Święto Matki Kościoła. W tym dniu w naszym kościele odprawimy Msze św. o godz. 7.00, 16.00, 18.00.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

W czwartek 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie od 17.15. następnie o 18.00 Msza św. z kazaniem fatimskim i procesja. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski. Na zakończenie uczczenie relikwii św. pastuszków z Fatimy.

W niedzielę, 16. czerwca odbędzie się VII Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami Krakowa. Szczegóły na afiszu w gablotce przed kościołem.

Fundacja Br. Alberta wraz z naszą Grupą Charytatywną organizuje w niedziele 16.06 kiermasz ciast. Całkowity dochód przeznaczony jest na działalność Świetlicy Terapeutycznej w Radwanowicach.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul Szarych Szeregów, Miękini, Siedlca i Róża O. Pio. Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek    – wspomnienie św. Barnaby, apostoła

Środa       – wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera  i Towarzyszy

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Piątek      – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

●●●

Powiat Krakowski organizuje bezpłatne badania mammograficzne w Krzeszowicach, ul. Floriana 3, dla kobiet w wieku od 50-69 lat, od 28 – 29 czerwca. Szczegóły na afiszu w gablotce przed kościołem.