Zesłanie Ducha Świętego – 20.05.2018

Przeżywamy dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.30. o 17.00 Msza św.

W poniedziałek jest Święto Matki Kościoła. W tym dniu w naszym Kościele odprawimy Msze św. o godz. 7.00, 16.00, 18.00.. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. Kancelaria w tym dniu nieczynna.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

We wtorek po Mszy Wieczornej spotkanie rodziców ministrantów wyjeżdżających do Bukowiny Tatrzańskiej na rekolekcje wakacyjne w starym kościele.

W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy kościele św. Marcina.

Wtorek     – wspomnienie św. Rity z Casco, zakonnicy

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana oraz wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

Piątek      – wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła i Grzegorza VII, papieża