12 Niedziela zwykła (23.06.2024

Rozpoczynamy okres wakacyjny. W tym czasie kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 8.30 do 9.30 i w czwartki od 17.00 do 18.00.

W piątek 28. Czerwca wypada 4 piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(4), Modrzewiowej, Powstańców śląskich, Spokojnej, Szarych Szeregów i Żbickiej. Serdeczne Bóg zapłać.

Maltańska Służba Medyczna zaprasza na akcję krwiodawstwa dzisiaj od 9.00 do 13.00 przy banku na Rynku w Krzeszowicach. Potrzebny jest dowód tożsamości.

Burmistrz Gminy Krzeszowice zawiadamia o podjęciu przez Radę Miejską Uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Krzeszowice. Zainteresowani mogą składać wnioski i uwagi do zmiany miejscowego planu oraz prognozy oddziaływania na środowisko w terminie do 27 czerwca 2024. Informacje na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Poniedziałek  – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Sobota – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła