4 Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza (21.04.2024)

Dziś przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza, módlmy się o powołania z naszej parafii. Również dziś przypada wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek jest święto św. Marka ewangelisty, patrona naszego księdza wikariusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, a ks. Markowi życzymy wszelkich łask i błogosławieństw w pracy w naszej parafii.

W piątek jest czwarty piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego po mszy św. wieczornej.

W następną niedzielę po Mszy św. wieczornej młodzież oazowa poprowadzi wieczór adoracji. Będą to rozważania w ciszy przeplatane modlitewnym śpiewem.

Również za tydzień w niedziele 28 kwietnia Grupa Charytatywna zaprasza na kiermasz książek pod hasłem: „zabierz książkę na majówkę”. Kiermasz będzie przed kościołem, a datki zostaną przekazane na potrzebujących w naszej parafii.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Dąbrowskiego, Długiej, Polaczka i Polnej.  Serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Czwartek – święto św. Marka, ewangelisty