9 Niedziela Zwykła (2.06.2024)

Dzisiaj o 16.00 zmianka różańcowa. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na spłatę drzwi wewnętrznych.

W Oktawie Bożego Ciała procesję eucharystyczną po kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30 (z nabożeństwem czerwcowym).

W piątek 7 czerwca jest uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;  o 17.30 będzie procesja po kościele z nabożeństwem czerwcowym.

W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00  i od godz. 16.30 do 18.00.

W zakrystii można zapisywać chorych na wyjazd I-szo piątkowy.  Odwiedziny od godz. 9.00.

Nasza parafia wraz ze Stowarzyszeniem „Aprite le porte” zaprasza na Piknik Rodzinny w niedziele 9.06.2024r. na placu przed kościołem. W związku z tym Msza św. będzie  o godz. 16:00 a od 17:00 do 21:00 wszyscy będą mogli bezpłatnie skorzystać ze wszystkich atrakcji oraz posiłku. O godz. 19:20 koncert p. Jacka Wójcickiego. W trakcie pikniku odbędzie się loteria w której główną nagrodą będzie 55 calowy telewizor. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dofinansowanie wystroju kościoła. Szczegóły w internecie i na plakatach. Zapraszamy.

W ubiegłym tygodniu na spłatę drzwi wewnętrznych złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Długiej(2), Stopki, Żbickiej. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek  – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Wtorek – wspomnienie bł. Michała Giedroycia

Czwartek – wspomnienie św. Norberta, bpa i męczennika

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa