I Niedziela Wielkiego Postu – 01.03.2020

Dzisiaj o godz. 15.30 – zmianka różańcowa. Składka jest przeznaczona na budowę i wykończenie kościoła .

Rozpoczęliśmy Wielki Post – czas zbawienia i łaski. Zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową, którą odprawiamy w piątki o godz. 17.15, oraz na Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 16.00 przed Gorzkimi Żalami o 15.40 koronka do Miłosierdzia Bożego. Kazania pasyjne podczas Gorzkich Żali wygłosi ks. Michał Tucznio wikariusz z kościoła św. Marcina. Zachęcamy ponadto do zachowania w Wielkim Poście abstynencji od alkoholu i wszelkich używek.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina będzie konferencja dla klas VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

Grupa Charytatywna zaprasza na kolejną „Dobrą Sobotę” w ramach której będzie wyświetlany film „Chata” w najbliższą sobotę o 15.00 w kaplicy naszego kościoła.

W ubiegłym tygodniu na budowę kościoła i plebanii  ofiarę złożyły rodziny z ul. Długiej, Grunwaldzkiej i Wrzosowej . Serdeczne Bóg zapłać.

Duszpasterz Związków niesakramentalnych w Archidiecezji Krakowskiej zaprasza osoby żyjące w niesakramentalnych związkach małżeńskich na rekolekcje wielkopostne im dedykowane, 9 -11 marca o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Na Wzgórzach Krzesławickich.

Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Krzeszowicach, zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się 5 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach (dawne Gimnazjum) przy ul. Długiej 22, w godzinach od 9.00 do 11.00. Osoby zainteresowane prosimy o zabranie dowodu osobistego.