II Niedziela Zwykła – 14.01.2018

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła.

Parafia nasza jest zaproszona na Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i procesję światła – w poniedziałek, 22 stycznia o godz. 17.00 do Centrum św. Jana Pawła w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 15.00 z przed kościoła św. Marcina.

W minionym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Brzozowej, Długiej (8), Jurajskiej, Kasztanowej, Majowej, Na Skałce(2), Reymonta, Stopki, Szarych Szeregów(9) i Żbickiej (2). Serdeczne Bóg zapłać.

 

Z kalendarza liturgicznego:

Środa    – wspomnienie św. Antoniego, opata

Piątek   – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Sobota – wspomnienie św. Fabiana, papieża i męczennika i św. Sebastiana, męczennika

 

Program wizyty duszpasterskiej: 15.01 – 20.01.2018r.  KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ

Przypominamy że w czasie wizyty duszpasterskiej Msze św. w tygodniu są odprawiane o godz. 7.00. również w soboty.