III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

Dzisiaj jest rozpoczęcie X Tygodnia Biblijnego, w którym uświadamiamy sobie wartość Słowa Bożego w naszym życiu. W związku z tym na ławce w tyle kościoła w koszyku są karteczki z siglami czyli konkretnymi wersetami które chcemy znaleźć. Różne fragmenty są przeznaczone dla nas i przeczytajmy w domu ten fragment Pisma św. skierowany właśnie do nas.

W następną sobotę  na Mszę św. o 18.00 zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku. Po mszy św. będzie krótka adoracja grupy „Matek modlących się za dzieci” i specjalne błogosławieństwo rodzin i dzieci relikwiami pastuszków z Fatimy.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Dąbrowskiego, Słonecznej, Wrzosowej(2), Żbickiej i Róża M.B. Szkaplerznej. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Kalendarz liturgiczny

Sobota – wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

OSP Miękinia i Przyjaciele zapraszają 22 kwietnia od godziny 10:15 na imprezę charytatywną „Bieganie po Wulkanie dla Kacperka”, która odbędzie się na boisku sportowym przy starym kamieniołomie w Miękini. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 3-letniego Kacperka Łabuzka chorego na nowotwór.