Intencje Mszalne 29.01.2024 – 25.02.2024

INTENCJE MSZALNE

                     29.01.2024. – 04.02.2024.r.

Poniedziałek   – 29.01.2024.r.

godz. 700 –         +   Helena Lacher  – od wnuka Szymona  z rodziną,

godz. 1800 –       +    Ignacy Rozmus  – w 31 rocznicę śmierci,

Wtorek  – 30.01.2024.r.

godz. 700 –         +   Zdzisław Chochół – od Jana Majochy,

godz. 1800 –       +    Maria Nowak – od Róży Różańcowej Rodziny  z Nazaretu,

Środa   – 31.01.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JANA BOSKO, KAPŁANA

godz. 700 –         +   Katarzyna Lacher,  

godz. 1800 –       +    Wiesław Płonka  – od rodziny Sojków z Osiedla Ćmany w Krzeszowicach,

Czwartek  – 01.02.2024.r.

godz. 700 –         +  Maria Adaszyńska – od Grupy Charytatywnej naszej Parafii,

godz. 1800 –       +    Ignacy Rozmus  – z okazji Imienin,

Piątek   – 02.02.2024.r.

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ)

godz. 700 –         Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego  oraz opiekę Matki Bożej dla  Marka  –  z okazji 37 rocznicy urodzin,

godz. 1600 –       +    Maria Nowak   – z okazji Imienin,

godz. 1800 –    W intencji Ks. Józefa Gawła – z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, potrzebne łaski płynące z Serca Pana Jezusa – od Margaretek  Sercańskiej Wspólnoty Świeckich,

Sobota   – 03.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BŁAŻEJA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Zdzisław Chochół – od pracowników „Zdrojowa” w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +   Mariusz Pytlik – w 13 rocznicę śmierci,

 

Niedziela   04.02.2024.r. ( 5 Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +   Barbara Mikołajska – od rodziny Matarzyńskich,

godz. 900 –         +    Helena Knapik – w 18 rocznicę śmierci,

godz.1100         +   zmarli z rodziny Włodarczyków – od syna,

godz.1700        +   Krystyna Samiec  – od syna Janusza,

 

 

INTENCJE MSZALNE

                     05.02.2024. – 11.02.2024.r.

Poniedziałek   – 05.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ AGATY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz. 700 –         +   Alfred Kisielak – w 5 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       Dziękczynna za posługę w naszej Parafii z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha świętego dla Księdza Proboszcza KAROLA – od Apostolatu Margaretka,

Wtorek  – 06.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI  I TOWARZYSZY

godz. 700 –         +   Helena Lacher – od wnuczki Iwony z rodziną

godz. 1800 –       +   Maria Nowak – od Grupy Charytatywnej naszej Parafii,

Środa   – 07.02.2024.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ KLARY SZCZĘSNEJ, DZIEWICY

godz. 700 –         +   Edward Dudek – od siostry Marii z mężem i dziećmi,  

godz. 1800 –       +   Maria Odrzywołek   – od mieszkańców  z Osiedla Ćmany w Krzeszowicach,

Czwartek  – 08.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ JÓZEFINY BAKHITY, DZIEWICY

godz. 700 –         +   Helena Prochowska – od wnuków Mateusza i Mirka,

godz. 1800 –       +   Wiesław Płonka  – od syna z rodziną,

Piątek   – 09.02.2024.r.

godz. 700 –         +    Stanisława Kasprzyk – od rodziny Zwolińskich,

godz. 1800 –       +    Zbigniew Bazarnik   – od Grażyny i Józefa Gregorczyk,

Sobota   – 10.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ SCHOLASTYKI, DZIEWICY

godz. 700 –         +    Ewa  Szpotowska – od rodziny Knapczyk i Chmiest,

godz. 1800 –       +    Zdzisław Chochół –od syna Krzysztofa,

 

Niedziela   11.02.2024.r. ( 6 Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +   Julianna i Czesław Babiuch,

godz. 900 –         +    Krystyna Mandecka  – w 13 rocznicę śmierci,

godz.1100         +  Danuta Gawin – w 6 rocznicę śmierci – od Teresy  z rodziną i wnuczką,

godz.1700        +    Marianna Chalecka,  

 

INTENCJE MSZALNE

                     12.02.2024. – 18.02.2024.r.

Poniedziałek   – 12.02.2024.r.

godz. 700 –         Za Parafian,

godz. 1800 –       + Zdzisław Chochół – od koleżanki i kolegów syna Waldemara z Kopalni Wapienia „CZATKOWICE” w Czatkowicach,

Wtorek  – 13.02.2024.r.

godz. 700 –         +   Aleksandra Nogieć – od wnuczki  Ady z rodziną,

godz. 1800 –       +   Stanisława Kasprzyk – od córki Danuty z mężem,

Środa   – 14.02.2024.r.  – ŚRODA POPIELCOWA

godz. 700 –         +    Franciszek Mirek – w 30 rocznicę śmierci i żona Aniela,

godz. 1600 –       +    Stanisława Lacher  – od Róży Różańcowej Matki Bożej Łaskawej,

godz. 1800 –       +  Zbigniew Bazarnik   – od brata Zdzisława z żoną, córkami i z rodziną,

Czwartek  – 15.02.2024.r.

godz. 700 –         +   za dusze w czyśćcu cierpiące,

godz. 1800 –       +   Krystyna Samiec  – od syna Henryka z córką,

Piątek   – 16.02.2024.r.

godz. 700 –         +    Kazimierz Janiszewski – od Anny i Aleksandra Nowaków,

godz. 1800 –       +    Maria Dąbrowska – Tokarek    – w 10 rocznicę śmierci,

Sobota   – 17.02.2024.r.

godz. 700 –         +    Ewa  Szpotowska – od rodziny Skotnicznych,

godz. 1800 –       +    Józefa Gwiazdowska – w 10 rocznicę śmierci – od córki i syna,

 

Niedziela   18.02.2024.r. ( 1 Niedziela Wielkiego Postu)

godz. 730–         +   Stanisław Ropka – w 15 rocznicę śmierci,

godz. 900 –         +   Andrzej Chochół  – w 21 rocznicę śmierci,

godz.1100         +   Ludwika i Franciszek Gawlik,

godz.1700        +   Zbigniew Bazarnik – od syna Roberta z rodziną, 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

                     19.02.2024. – 25.02.2024.r.

Poniedziałek   – 19.02.2024.r.

godz. 700 –         +   Stanisława Kasprzyk – od koleżanki ze Skarpy,

godz. 1800 –       +   Maria Odrzywołek  – od rodziny Gawlików,

Wtorek  – 20.02.2024.r.

godz. 700 –         +   Helena i Tadeusz Korbiel oraz syn Jacek,

godz. 1800 –       +    za dusze w czyśćcu cierpiące  z rodziny Pączków, Baranów i Kućmierczyków,

Środa   – 21.02.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEG0 PIOTRA DAMIANA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +    Stanisław Kania – w 4 rocznicę śmierci

godz. 1800 –       +   Maria i Józef Olek, syn Jerzy oraz zięć Stefan,

Czwartek  – 22.02.2024.r.

ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA APOSTOŁA

godz. 700 –         +   Stanisław Chlebicki – od Haliny Kawala z rodziną,

godz. 1800 –       +   Ksiądz  Infułat  Jan  Sobechowicz,

Piątek   – 23.02.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEG0 POLIKARPA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Kazimierz Janiszewski – od rodziny Marców,

godz. 1800 –       +    Stanisława Kasprzyk   – od syna Zbigniewa z żoną,

Sobota   – 24.02.2024.r.

godz. 700 –         +    Aleksandra Nogieć – od Zuzanny Baśnik z rodziną,

godz. 1800 –       +    Stefan Molik – od Mariusza i Eweliny z rodziną,

 

Niedziela   25.02.2024.r. ( 2 Niedziela Wielkiego Postu)

godz. 730–         +   Janina i Teofil Tarnowscy – od syna z rodziną,

godz. 900 –         +   Władysław Kaczmarczyk oraz Adela i Krystyna,

godz.1100          Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo dla Księdza Jana – od Wspólnoty Dorosłych,

godz.1700        +   Janina Dąbrowska – od wnuczki Angeliki z Mateuszem,