Intencje Mszalne od 1.06. do 30.06.2024

 

Sobota  –  01.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JUSTYNA, MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Aleksander  Nowak  – od Dyrekcji, nauczycieli  ze  Szkoły Podstawowej Nr  2  w  Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +    Marian Zabłotny i syn Maciej Mocur,

Niedziela   02.06.2024.r. ( 9  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         Za  Parafian,

godz. 900 –         +    Maria  i Stanisław Witek,

godz.1100         W intencji wszystkich dzieci naszej Parafii – z okazji  Dnia Dziecka – od Róży Różańcowej  Świętej Rodziny,

godz.1700        +    Tadeusz Piekarczyk – w 35 rocznicę śmierci,

 

INTENCJE MSZALNE

                     03.06.2024. – 09.06.2024.r.

Poniedziałek   – 03.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH  MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI  I TOWARZYSZY

godz. 700 –         +    Stefan Pigan– od sąsiadów Krystyny i Stanisława Galos,

godz. 1800 –       +    Andrzej Bieda,

Wtorek   – 04.06.2024.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO MICHAŁA GIEDROYCIA, ZAKONNIKA

godz. 700  –         +   Sławomir Mojski – od chrześnicy Kingi, 

godz. 1800 –       +   Józef Nęcka  i Władysława żona  oraz rodzice,

Środa  – 05.06.2024.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ MAŁGORZATY ŁUCJI SZEWCZYK, DZIEWICY

godz. 700  –         +    Henryk Nęcka – od chrześnicy Marii z rodziną,

godz.1800        +   Aleksander Nowak – od żony

Czwartek  – 06.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO NORBERTA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

 godz. 700 –        +    Zofia i Adam Wyrwa oraz brat Wiktor – od rodziny Wyrwów,

godz. 1800 –       +    Karol  Berny – w 6 rocznicę śmierci i żona Daniela,

Piątek  – 07.06.2024.r. 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

godz. 700 –         +    Stefan Pigan – od rodziny Boguszów,

godz. 1800 –       +    Grażyna Stanek – od Róży Różańcowej Świętej Rodziny

Sobota  –  08.06.2024.r.

WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

godz. 700 –         +    Józefa Wojtoń   – od Krzysztofa i Małgorzaty Wojtoń z rodziną,

godz. 1800 –       +    Jan Naturski – w 18 rocznicę śmierci,

Niedziela   09.06.2024.r. ( 10  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         +    Zbigniew Rajtar – w 10 rocznicę  śmierci

godz. 900 –         +    Edward Synowiec – w 6 rocznicę śmierci,

godz.1100         ROCZNICA  I  KOMUNII ŚWIĘTEJ

godz.1700        +    Irena Adamczyk  – od Barbary i Andrzeja Adamczyk,

 

INTENCJE MSZALNE

                     10.06.2024. – 16.06.2024.r.

Poniedziałek   – 10.06.2024.r.

godz. 700 –         Za Parafian,

godz. 1800 –     Dziękczynna z prośbą  o zdrowie, Błogosławieństwo Boże  i opiekę Matki Bożej w pracy kapłańskiej  oraz Dary Ducha Świętego  dla Księdza Roberta Michałka,

Wtorek   – 11.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BARNABY, APOSTOŁA

godz. 700  –         Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Stasia,

godz. 1800 –       Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Bartłomieja  i  Marceliny    – w 10 rocznicę ślubu, 

Środa  – 12.06.2024.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONYCH MĘCZENNIKÓW PIOTRA DAŃKOWSKIEGO, KAPŁANA I TOWARZYSZY

godz. 700–         +    Józefa Wojtoń – od pracowników ochrony firmy KOSD, od pań z bufetu i firmy sprzątającej,

godz.1800        +    Stanisław Dzikowski – od znajomych siostry Anity,

Czwartek  – 13.06.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ANTONIEGO Z PADWY, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700  –         +    Ewa Szpotowska – od Róży Różańcowej Świętego Jana Pawła II,

NABOŻEŃSTWO  FATIMSKIE

godz. 1800 –      1)  O miłosierdzie Boże dla Grupy Apostolskiej  i Rodziny Serca Jezusowego,

                         2)   O zdrowie dla Księdza Tadeusza,

                         3)   +   Za dusze  w czyśćcu cierpiące, potrzebujące naszej pomocy,

Piątek  – 14.06.2024.r. 

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO MICHAŁA KOZALA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Stefan Pigan – od rodziny Pasierbiewiczów,

godz. 1800          W intencji Księdza Marka, w podziękowaniu za przygotowanie lektorów do pełnienia służby ministranta Słowa Bożego,

 

Sobota  –  15.06.2024.r.

godz. 700 –         +    Jan Hajduga   – w 26 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +    Jan Starzycki i zmarli rodzice,

 

Niedziela   16.06.2024.r. ( 11  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         Za Parafian,

godz. 900 –         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Ewy  i  Waldemara    – w 25 rocznicę ślubu, 

godz.1100         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Jadwigi  i  Józefa Krawczyk    – w 45 rocznicę ślubu – od córki  i  syna  z rodzinami,

godz.1700        +    Jadwiga Kańka – w 1 rocznicę śmierci, oraz mąż Stanisław,

 

INTENCJE MSZALNE

                    17.06.2024. – 23.06.2024.r.

Poniedziałek   – 17.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO,   ZAKONNIKA

godz. 700 –         +    Stanisław Widyna  –  w 2 rocznicę śmierci i rodzice,

godz. 1800 –       +    Stanisław Janik i rodzice,

Wtorek   – 18.06.2024.r.

godz. 700  –         +    Stefan Pigan  i  żona Stefania – od rodziny Duszów  z Bolęcina,

godz. 1800 –       +    Stefania  i  Józef  Kacperek, oraz  Alojzy  Czernecki,

Środa  – 19.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ROMUALDA, OPAT

godz. 700 –         +    Stanisława Lacher – od syna Bogusława z córką Sylwią,

godz.1800 –       +   Roman Ciupek – w 3 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 20.06.2024.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO WŁADYSŁAWA BUKOWIŃSKIEGO, KAPŁANA                                                                                                                                                                     

godz. 700 –         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Edyty  i  Marcina    – w rocznicę ślubu,

godz. 1800 –       +    Anna i Franciszek Gaj,

Piątek  – 21.06.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA

godz. 700 –         +    Stanisław  Wróbel  – od rodziny Ziajów,

godz. 1800 –       +    Władysława Gleń –  w 1 rocznicę śmierci – od córki Marty,

Sobota  –  22.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PAULINA Z NOLI, BISKUPA

godz. 700 –         +    Jarosław Dąbrowski  – od sąsiadów z ulicy: Okrężnej, Nad Potokiem i Widokowej,

godz. 1800 –       +    Jan Kasprzyk –  w  35  rocznicę śmierci,

Niedziela   23.06.2024.r. ( 12  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         rezerwacja

godz. 900 –         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla  Grażyny i  Ryszarda      – w 40 rocznicę ślubu,

godz.1100         +    Jan Armatys  oraz  Stanisław Cader,

godz.1700        +    Marian Świt – w 2 rocznicę śmierci – od żony i  dzieci,

 

INTENCJE MSZALNE

                     24.06.2024. – 30.06.2024.r.

 

Poniedziałek   – 24.06.2024.r.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

godz. 700 –         +    Jan i Maria Uliasz,

godz. 1800 –       +    Stanisław Cader – w 11 rocznicę śmierci,

 

Wtorek   – 25.06.2024.r.

godz. 700  –         +    Elżbieta Ziaja – w 9 rocznicę śmierci – od męża, 

godz. 1800 –       +    Edward Polak – w  1  rocznicę śmierci – od Beaty Kmieć z córką,

 

Środa  – 26.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO, KAPŁANA

 godz. 700 –        +    Jarosław Dąbrowski  – od kuzynów z Bytomia,

godz.1800        Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej Fatimskiej    –  okazji  70 rocznicy urodzin,

 

Czwartek  – 27.06.2024.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +    Jarosław Dąbrowski  – od siostry Barbary z dziećmi,

godz.1800        +    Władysława Nędzka, Józef mąż i rodzice,

 

Piątek  – 28.06.2024.r. 

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO IRENEUSZA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +    Włodzimierz  Mazur  – w  5  rocznicę śmierci – od rodzeństwa,

godz. 1800 –       +    Adam – w 22 rocznicę śmierci,

 

Sobota  –  29.06.2024.r.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

godz. 700 –         +    Krzysztof Lenart – od  żony  i  dzieci  z  rodzinami,

godz. 1800 –       +    Władysław Ziaja – od syna,

 

Niedziela   30.06.2024.r. ( 13  Niedziela Zwykła)

godz. 730–         Za parafian,

godz. 900 –         rezerwacja

godz.1100         Dziękczynna  za otrzymane łaski  z  prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo  oraz  opiekę Matki Bożej dla Jana  –  w  25  rocznicę  urodzin,

godz.1700        +    Edward Polak – w 1 rocznicę śmierci – od Kazimiery i     Józefa Skotnicznych,