Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2019

Dzisiaj wypada Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.

We wtorek wspominamy św. Sylwestra, papieża. Na zakończenie roku 2019 o godz. 17.15 uroczyste Nieszpory z kazaniem, ze śpiewem „Święty Boże” i hymnem dziękczynnym „Ciebie, Boga wysławiamy”. Po Nieszporach Msza św. wieczorna.

W środę Nowy Rok 2019Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i 53. Światowy Dzień Pokoju.

Zapraszamy dzieci i całe rodziny do udziału w Orszaku Trzech Króli (6.01). Po Mszy św. o godz. 11.00 z kościołów: św. Marcina i naszego św. Jana Pawła, i po Mszy św. o godz. 10.30 z kaplicy na Nowej Wsi, pod przewodem gwiazdy wyjdą mędrcy ze wschodu na krzeszowicki Rynek, gdzie będzie wspólne kolędowanie. Zapraszamy dzieci w strojach królów, dla wszystkich dzieci będą przygotowane korony. 

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 8.00 i od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej nie będzie się konferencji dla klas VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

W ramach dobrej Soboty Grupa Charytatywna zaprasza na wspólne kolędowanie w najbliższą sobotę 4 stycznia o godz. 15.00 w kaplicy naszego kościoła.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul Działkowej(2), Gadomskiego, Jaśminowej, Podleśnej, Na Błonie, Na Wzgórze, Nad Potokiem, Żbickiej(2). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek kontynuujemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Plan szczegółowy na stronie www – kliknij tutaj