I Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafilane

Dziś o 15.30 – zmianka różańcowa, a o 16.00 Gorzkie Żale. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na budowę naszej świątyni.

Ogłoszenia I niedziela wielkiego postu parafia św Jana Pawła Ii w Krzeszowicach

Rozpoczęliśmy Wielki Post – czas zbawienia i łaski. Zapraszamy wszystkich na Gorzkie Żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiamy w piątki  o 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Zachęcamy ponadto do zachowania w Wielkim Poście abstynencji od alkoholu i wszelkich używek.

Przed Gorzkimi Żalami o 15.40 odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Kandydaci, którzy przyjmą Sakrament Bierzmowania w naszym kościele w najbliższy czwartek o godz. 18.00, przyjdą na duchowe przygotowanie do naszego kościoła w poniedziałek, wtorek i środę na godz. 18.00. W środę w nowym kościele będzie spowiedź św., od godz. 17.00 do 18.00 dla bierzmowanych i ich rodzin.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Dąbrowskiego, Polnej, Słonecznej, Żbickiej i Nawojowej Góry. Serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek     – wspomnienie świętych męczennic Perpetuy i Felicyty
Środa       – wspomnienie św. Jana Bożego
Czwartek  – wspomnienie św. Franciszki Rzymianki