V Niedziela Zwykła – 04.02.2018

Dziś o 16.30 zmianka tajemnic różańcowych. Składka jest przeznaczona na budowę naszego kościoła. Dzisiaj o godz. 16.00 w domu parafialnym przy kościele św. Marcina rozpocznie się kurs przedmałżeński i trwać będzie przez kolejne 4 niedziele.

W sobotę 10 lutego o godz. 10.00 przed Ogólnoświatowym Dniem Chorych w naszym kościele odprawimy Mszę św. w intencji chorych na której udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy wszystkich chorych, ludzi w podeszłym wieku i tych którzy ze względu na różne dolegliwości chcieliby przyjąć sakrament umocnienia. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o umożliwienie udziału chorym w tej Mszy. 

W niedzielę (11 lutego), z okazji Ogólnoświatowego Dnia Chorych, organizujemy dla chorych i ludzi w podeszłym wieku pielgrzymkę do bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 13.30 sprzed kościoła. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek   – wypada wspomnienie św. Agaty.

Wtorek           – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Sobota            – wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta