VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019

Dzisiaj Zespół Interwencyjny Pomocy Międzyludzkiej kwestuje kościołem na zapomogi dla najuboższych.

Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej zapraszamy do kościoła św. Marcina na Mszę św. z przekazaniem modlitewników w najbliższy poniedziałek, 25 lutego o godz. 18.00

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 8.00 i od godz. 16.30 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej nie będzie w kościele konferencji dla klas VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

W sobotę (2. marca) w naszym kościele o godz. 11.00 ks. abp. Marek Jędraszewski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z III klas Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej. W środę, czwartek i piątek kandydaci do bierzmowania przyjdą na duchowe przygotowanie do naszego kościoła na godz. 18.00. Spowiedź św. dla bierzmowanych i ich rodzin – w piątek od 16.30 do 18.00 w obydwu kościołach.

Grupa Charytatywna zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dobrej Soboty, które odbędzie się w najbliższą sobotę 2 marca o godz. 15.00. Zapraszamy na ostatkowe spotkanie przy kawie i pączku.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 – zmianka różańcowa. Składka w przyszłą niedziele będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

Z racji rozpoczęcia 40-godzinnego nabożeństwa, w przyszłą niedzielę po Mszy św.
o godz. 11.00, do Mszy św. wieczornej będzie trwać wystawienie Najświętszego Sakramentu, a potem, w poniedziałek i wtorek – od godz. 7.30 do 18.00.

 W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Wrzosowej(2).

Dyr. Szkoły Podstawowej nr. 1 w Krzeszowicach informuje, że od dnia 1.03.2019 trwają zapisy dzieci do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 w sekretariacie szkoły przy ul. Długiej 22, od pon. Do piątku w godz. 7.30 – 15.30. szczegóły  wraz z ulicami obwodu szkoły w gablocie.

Przedszkole i żłobek „JEŻYKOWO” w Czatkowicach Dolnych (stary eden) ogłasza nabór dzieci od 1 roku życia.