Wielkanoc – 12.04.2020

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

Na radosne Święta Wielkanocy życzymy naszym Parafianom  obfitości Bożej łaski, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Chrystus Zmartwychwstały udzieli Wam obfitych darów. Niech Was obdarzy swoim błogosławieństwem, zdrowiem, szczególnie w tym czasie zagrożenia epidemicznego.

Niech te święta przeżywane inaczej niż zwykle, jeszcze bardziej scementują Wasze rodziny, a Chrystus Zmartwychwstały będzie dla Was nadzieją na życie wieczne.

Dzisiaj i jutro są dodatkowe Msze św. o godz. 12.30 i 15.30. Po każdej Mszy św. udzielamy Komunii św. wszystkim którzy uczestniczą w Mszach św. przez środki masowego przekazu.  

Składam serdeczne podziękowanie:

Panom którzy przygotowali dla naszej parafii przekaz internetowy z uroczystości Triduum

Lektorom i ministrantom

P. Kościelnemu i P. Organiście, i ekipie sprzątającej kościół.

—Zespołowi Charytatywnemu, za akcję piękne akcje w tym trudnym czasie pandemii.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Uroczystość Odpustowa w Łagiewnikach.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebani ofiarę złożyły i wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul: Dąbrowskiego, Długiej (3), Okrężnej, Polnej, Reymonta, Sosnowej, Szarych Szeregów, Wyzwolenia, Zacisze, Żbickiej (3) i z Pisar. Serdeczne Bóg zapłać.