XII Niedziela Zwykła

Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach. Po Mszy św. będzie piknik. Zapraszamy.

W czwartek wypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Imieniny obchodzi ks. Piotr Wróbel z kościoła św. Marcina. Życzymy mu potrzebnych łask Bożych i polecamy go Chrystusowi w naszych modlitwach.

Słuchacze Radia Maryja organizują XXVI pielgrzymkę na Jasną Górę – 9 lipca. Bliższe informacje w gablotce.

Burmistrz Gminy Krzeszowice i Animatorzy Trzeźwości zapraszają na XIII Dzień Trzeźwości w Ośrodku „Vincentinum” – 1 lipca. Szczegóły na afiszach w gablotce. Ponadto Animatorzy Trzeźwości organizują wyjazd do Lichenia na XXV Ogólnopolskie Spotkanie Trzeźwości w dniach 28 – 30 lipca. Szczegóły na afiszach w gablotce.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej i Żbickiej . Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Środa            – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Piątek           – wspomnienie pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego