XIII Niedziela Zwykła

O godz. 15.00 odprawimy Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym w Czatkowicach. Po Mszy św. będzie piknik.

W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 w kościele św. Marcina.

 XIII Niedziela zwykła ogłoszenia

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30 do 18.00.

W piątek po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym przy kościele św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zmianka tajemnic różańcowych.Składka jest przeznaczona na wykończenie naszego Kościoła.

Młodzież z parafii Krzeszowice chcąca uczestniczyć w spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Krakowie, może zapisywać się w każdy czwartek od 18.30 w salce katechetycznej parafii św. Marcina na podczas dyżuru Komitetu Parafialnego ŚDM. Więcej informacji na temat warunków uczestnictwa w gablocie parafialnej.

3 lipca (w niedzielę) o godzinie 18.00, w kościele JP2 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodzin goszczących pielgrzymów. Serdecznie zapraszamy również te rodziny, które chcą przyjąć pielgrzymów, lecz jeszcze tego nie zadeklarowały.

W minionym tygodniu na budowęnaszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Reymonta i Powstańców Śląskich. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

Burmistrz Gminy Krzeszowice i Animatorzy Trzeźwości zapraszają na XII Dzień Trzeźwości w Ośrodku „Vincentinum”, 2 lipca b.r. Ponadto Animatorzy Trzeźwości organizują wyjazd do Lichenia na XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Trzeźwości w dniach 29 – 31 lipca. Szczegóły na afiszach w gablotce.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek    – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego

Piątek      – wspomnienie św. Ottona, biskupa