Zesłanie Ducha Świętego 2017

Dzisiaj o godz. 16.00 zmianka tajemnic różańcowych, a o 16.30 nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składka jest przeznaczona na budowę i wykończenie  naszego kościoła.

zesłanie ducha świętego

W poniedziałek jest Święto Matki Kościoła. W tym dniu w naszej świątyni odprawimy Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00, 17.00.

W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

W piątek 9.06. po Mszy św. wieczornej będzie pouczenie przedchrzcielne u nas tutaj w salce za zakrystią. Mogą przychodzić również rodzice chrzestni którzy nie w naszej parafii będą chrzestnymi. Będziemy wydawać zaświadczenia o przygotowaniu pastoralno – liturgicznym.

Ogłoszenia ze św. Marcina:

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla zainteresowanych pielgrzymowaniem szlakami „Camino”. Wyjście na II etap małopolskiej Drogi św. Jakuba: Więcławie Stare – Kraków – w sobotę, 10. czerwca. Wyjazd busem o godz. 8.30.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

We czwartek po Mszy św.  wieczornej – spotkanie Kręgu Biblijnego.

W przyszłą niedzielę Zespół Interwencyjny Pomocy Międzyludzkiej będzie kwestował na półkolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

Straż Honorowa NSPJ organizuje w dniu 10 czerwca pielgrzymkę dla członków Apostolatu „Margaretka” do Kalwarii Zebrzydowskiej, a 17 czerwca na 32. Ogólnopolską Pielgrzymkę Arcybractwa na Jasną Górę. Bliższe informacje w gablotce przed kościołem.