Ogłoszenie Duszpasterskie III Niedziela Zwykła (22 I 2023 r.)

Dziś przypada wspomnienie św. Wincentego diakona i męczennika oraz wspomnienie św. Wincentego Pallotiego.

Dzisiaj o godz. 18:00 odbędzie się kolejny Wieczór Adoracji. Nasza młodzież oazowa serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.

Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę). Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom za życzliwe przyjęcie w swoich domach kapłanów z towarzyszącymi im ministrantami i za ofiary złożone przy tej okazji. Część ofiar jest przeznaczona na nasz kościół, kurię, seminarium, bratnią pomoc, utrzymanie domów samotnej matki i na UPJP2.

Z tego względu od jutra wracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 18.00, jak również do przyjmowania w kancelarii w godzinach wyznaczonych.

W środę spotkanie Grupy Dorosłych. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą św.

W piątek wypada 4 piątek miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 18.00.

W ubiegłym tygodniu na budowę i wykończenie kościoła i plebanii złożyły ofiarę oraz wpłaciły na konto parafialne rodziny z ul. Dąbrowskiego, Długiej(11), Szarych Szeregów i Żbickiej(5). Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła

Środa   – świeto Nawrócenia św. Pawła, apostoła