UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI ( 01.01.2017 )

Dzisiaj Nowy Rok 2017Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i 50. Światowy Dzień Pokoju. Składka jest przeznaczona  na budowę i wykończenie  naszej świątyni.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina do godz. 21.00.

W piątek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.  Msze św. – według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. zostanie poświęcone kadzidło i kreda, które młodzież oazowa będzie rozprowadzać w pobliżu ołtarza. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. i od godz. 16.30 do 17.00. W tym dniu wypada odpust drugorzędny w kościele św. Marcina.

6 stycznia o godz. 17.00 w Wincentinum u Księży Misjonarzy na Małej Wsi odbędzie się koncert kolęd. Szczegóły na afiszu w gablotce.

W sobotę czuwanie modlitewne w Czernej. Szczegóły w gablotce.

W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.

W minionym tygodniu na budowę naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Działkowej, Podleśnej, Na Wzgórze, Okrężnej, Różanej Doliny, Żbickiej i Czatkowic Górnych. Bóg zapłać.

Ks. Dziekan organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 11 do 18 marca w przyszłym roku. Koszt 1040 $ i 600 zł. Zgłoszenia u ks. Dziekana Andrzeja Szczotki – tylko do 15 stycznia.

Poniedziałek  – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

Wtorek          – w wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

Kontynuujemy wizytę duszpasterską wg porządku >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<