XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela ZwykłaDzisiaj wypada wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

W czwartek, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – uroczystość odpustowa w klasztorze w Czernej o godz. 11°°.

W czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kościele św. Marcina

W piątek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym u św. Marcina odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

Animatorzy trzeźwości organizują wyjazd do Lichenia na XXII Ogólnopolskie Spotkanie Trzeźwościowe w dniach od 25 do 27 lipca.

W minionym tygodniu na budowę naszego kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej, Długiej i Czatkowic Górnych. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek   – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Środa        – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła