35-lecie siostry Marii Kaczorowskiej

19 lutego br została odprawiona uroczysta , koncelebrowana Msza święta w naszej świątyni. O godz. 11.00 podczas mszy, której przewodniczył brat Tadeusz Starzec z Zakonu Kapucynów ze wspólnoty w Częstochowie. W koncelebrowanie Eucharystii włączyli się również ksiądz Proboszcz parafii św. Marcina w Krzeszowicach Dziekan Andrzej Szczotka, ksiądz Jan Leśniak również z krzeszowickiej parafii oraz brat Jerzy Uram z Zakonu Kapucynów ze wspólnoty w Krakowie, który wygłosił kazanie. Podczas mszy świętej siostra Maria Kaczorowska z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, obchodziła rocznicę 35 lecia profesji . Życzymy Błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask na dalsza drogę życia dla siostry Marii .
W Krzeszowicach, przy ul. Legionów Polskich, powstał dom seniora Fundacji Franciszkanów Świeckich Pokój i Dobro. To dzieło pani Marii Kaczorowskiej, która od ponad 35 lat należy do Franciszkańskich Tercjarzy. Od lat jest także wolontariuszką w Szpitalu im. Józefa Dietla w Krakowie – nagrodzono ją za to statuetką Miłosiernego Samarytanina.

[g-gallery gid=”4206″]