III niedziela wielkanocna

Trzecia Niedziela WielkanocnaW minionym tygodniu na budowę kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej (2) i Na Skarpie. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Straż Honorowa NSPJ organizuje pielgrzymkę do Gidel na „Kąpiówkę” – 3 maja. Informacja w gablotce przy kościele św. Marcina.

Parafia w Tenczynku organizuje pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 17 do 24 sierpnia b.r. Zainteresowani skontaktują się z Parafią w Tenczynku.

Wtorek     – wspomnienie św. Anzelma, bpa i dra Kościoła

Czwartek  – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Piątek          – wspomnienie św. Jerzego, męczennika

Sobota        – święto św. Marka, ewangelisty

●●●

Burmistrz Gminy Krzeszowice i Regionalna Izba Gospodarcza Ziemi Krakowskiej zapraszają przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej na konferencję p.t. „Bariery rozwoju przedsiębiorczości w Gminie Krzeszowice”, która odbędzie się w piątek, 24 kwietnia b.r. o godz. 17.00 w Sali Herbowej UM w Krzeszowicach przy ul. Grunwaldzkiej 4.

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza na wykład multimedialny|
o. Eugeniusza Grzywacza p.t. „Franciszkowe umiłowanie wolności” w piątek, 24 kwietnia o godz. 19.00 w Pałacu Vauxhall. Wstęp wolny.