IV Niedziela Zwykła – 03.02.2019

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na budowę naszego kościoła. O godz. 16.30 zmianka różańcowa.

W domu parafialnym przy kościele św. Marcina, o godz. 16.00 rozpocznie nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. Kolejny będzie w maju.

W piątek po Mszy św. wieczornej pouczenie przed chrzcielne w salce za zakrystią.

W poniedziałek 11. lutego organizujemy dla ludzi chorych i w podeszłym wieku pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd autobusem sprzed kościoła św. Marcina o godz. 10.00. Zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

W minionym tygodniu renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej i Żbickiej. Serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek      – wypada wspomnienie św. Agaty.

Środa        – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Czwartek   – wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy