IV Niedziela Zwykła

W czwartek wypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 18.00. Do kościoła przynosimy do poświęcenia gromnice, tak zabezpieczone, by nie rozlewać w kościele wosku.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Marcina po Mszy św. wieczornej do 21.00.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 6.30 do 7.00 i od godz. 16.30 do 18.00. Nie będzie konferencji dla klas I i II gimnazjum, w ramach przygotowania do Bierzmowania.

W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych w salce przy kościele św. Marcina.

W sobotę, 4 lutego w Czernej odbędzie się czuwanie modlitewne. Bliższe informacje w gablotce.

W przyszłą niedzielę, w Domu Parafialnym, o godz. 16.00 rozpocznie nowy cykl kursu przedmałżeńskiego. Kolejny będzie w maju. Również w niedzielę o 16.30 zmianka różańcowa, a składka w tym dniu będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

W minionym tygodniu na budowę i wykończenie naszej świątyni złożyła ofiarę rodzina  z ul. Szarych Szeregów. Serdeczne Bóg zapłać.

Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

Piątek  – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika