VI Niedziela Wielkanocy

Dzisiaj o godz. 9.00 wyrusza tradycyjna procesja ku św. Stanisława Vi Niedziela Wielkanocybiskupa i męczennika czci z Wawelu na Skałkę z udziałem Episkopatu Polski. Przed kościołem Zespół Charytatywny kwestuje na ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu.

W piątek o godz. 18.30 w domu parafialnym odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W przyszłą niedzielę będzie kwesta przed naszym kościołem na wyjazd grupy osób niepełnosprawnych działajacej przy parafii.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej w kościele św. Marcina odbędzie się koncert wokalno-organowy Lucyny Ordon Klimczak i Grzegorza Klimczaka.

W minionym tygodniu na budowę kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej, Długiej, Żbickiej i rodzice dzieci przystępujących do I Komunii św. Ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać.

Środa     – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

Czwartek   – święto św. Macieja, Apostoła