XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019

Dzisiaj wypada wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Dziękujemy Parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu ugościli pielgrzymów ze Skawiny i Czernichowa.

W czwartek wypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcamy bukiety z ziół i kwiatów.

W tym dniu siostry z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich będą rozprowadzać zioła, a całkowity dochód będzie przeznaczony na misje kapucyńskie

Straż Honorowa NSPJ organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej 16. sierpnia – na procesję pogrzebu Matki Bożej. Szczegóły gablotce parafialnej.

Wtorek        – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

Środa           – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

Sobota         – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej