XXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia XXIII niedziela zwykła Krzeszowice św. Jana Pawła IIKsiądz Kardynał Stanisław Dziwisz zaprasza rodziny na coroczny zjazd rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej 13 września. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 drogą Krzyżową.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na budowę i dokończenie naszego kościoła.

Dzisiaj o godz. 17.00 zmianka różańcowa u św. Marcina

W sobotę (13. września), organizujemy pielgrzymkę dla chorych i osób w podeszłym wieku do Płok. Wyjazd sprzed kościoła św. Marcina o godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii.

Straż Honorowa organizuje wyjazd na XXIII Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej – 13. września. Szczegóły w gablotce przed kościołem.

W ubiegłym tygodniu na budowę kościoła naszej świątyni złożyła ofiarę Róża M. B. z Lourdes oraz rodziny z ul. Krawczyńskiego Krzywej, Reymonta i z Czatkowic Górnych z bloku 171. Serdeczne Bóg zapłać.

Poniedziałek        – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

Wtorek         – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Środa           – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy i św. Piotra Klawera, prezbitera

Sobota          – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Ojcowie cystersi zapraszają na doroczny odpust do Chrystusa Ukrzyżowanego w Mogile. Szczegóły na afiszu w gablotce przed kościołem.

Stowarzyszenie Ratuj Tenczyn zaprasza na piknik historyczny „Turniej rycerski o topór Andrzeja Tęczyńskiego”, który odbywa się w dniu dzisiejszym obok zamku Tenczyn w Rudnie.