II Niedziela po Bożym Narodzeniu

Dzisiaj o godz. 16.30 zmianka tajemnic różańcowych, a składka jest przeznaczona na dokończenie naszego Kościoła.

W środę, w Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), wypada odpust w parafii św. Marcina. Suma o godz. 12.00. Kazania wygłosi ks. Mateusz Hosaja.

Tamże czyli u św. Marcina w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. w intencji Krzeszowickiego Towarzystwa Pszczelarzy „Barć”, a o godz. 16.00 odbędzie się koncert kolęd uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach. Zapraszamy.

Zarząd Osiedla Żbik zaprasza mieszkańców osiedla na spotkanie opłatkowe 6.01. o 16.00 do remizy OSP Żbik

W minionym tygodniu na budowę kościoła i renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Bandurskiego, Chłopickiego, Danka, Daszyńskiego, Długiej, Działkowej, Głogowej, Gminnej, Grunwaldzkiej, Kościuszki, Krakowskiej, Leśnej, Na Wzgórzu, Miękińskiej, Nowej Wsi Dolnej i Górnej, Podleśnej, Reymonta, Stacji Kolejowej, Szpitalnej, Wężyka, Widokowa Wyki, Żbickiej, Gwoźdźca, os. Czatkowice Dolne (2) i Górne os. Żbik i Rynku. Serdeczne Bóg zapłać.

Kontynuujemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą – >>> kliknij aby zobaczyć plan kolędy na tydzień 4.01.2016 – 9.01.2016 <<<