II Niedziela Wielkiego Postu

Zapraszam wszystkich na Gorzkie żale – w każdą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową, którą odprawiam w piątki o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

2 Niedziela Wielkiego Potu Krzeszowice

Przygotowujemy się do pierwszej wizytacji kanonicznej. Ks. Bp Jan Zając będzie wizytował nasza parafię 6 marca.

Kandydaci, którzy przyjmą Sakrament Bierzmowania w niedzielę 6.03.2016 na Mszy o godz. 17.00, przyjdą na duchowe przygotowanie do starego kościoła w środę, czwartek i piątek na godz. 18.00. W piątek w starym kościele będzie spowiedź św., od godz. 17.00 do 18.00 dla bierzmowanych i ich rodzin.

W ubiegłą niedzielę zespół charytatywny zebrał przed kościołem na dzieła miłosierdzia w naszym mieście 4807 zł. Serdecznie dziękujemy naszym Parafianom za ofiarność.

Ksiądz Dziekan ma jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła w dniach 25.06 – 6.07. b.r. W programie: Filipi – Kavala – Athos – Saloniki – Weria – Meteory – Termopile – Delfy – Ateny – Korynt – Mykeny – Patras – Ancona – Loreto – Wenecja. Koszt: 2650 zł. Zgłoszenia u ks. proboszcza. Szczegóły w gablotce.

W ubiegłym tygodniu na budowę naszego Kościoła złożyły ofiarę rodziny z ul. Trzebińskiej, Okrężnej i Cech Rzemiosł Różnych . Serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży w salce przy Kościele św. Marcina.